Mayor

Occupation - Mayor
Position - Mayor of Annandale Council
1897 - 1902
Position - Mayor of Burwood Council
Position - Mayor of Campbelltown City Council
1890 - 1891
Position - Mayor of Canterbury City Council
Position - Mayor of City of Botany Bay Council
1904 - 1908
1911 - 1912
1903 - 1904
1888 - 1889
1902
Position - Mayor of City of Ryde Council
Position - Mayor of Council of Concord
Position - Mayor of Glebe Municipal Council
Position - Mayor of Hurstville City Council
06 Dec 1950 - 20 Dec 1955
Position - Mayor of Ku-ring-gai Council
1929 - 1933
Position - Mayor of Lane Cove Council
1895 - 1896
Position - Mayor of Liverpool City Council
1991 - 1994
Position - Mayor of Manly Council
1909 - 1915
1882 - 1884
1879 - 1880
1877 - 1878
Position - Mayor of Marrickville Council
Position - Mayor of Newtown Council
Position - Mayor of Paddington Municipal Council
1876 - 1877
Position - Mayor of Parramatta City Council
1897 - 1901
1903 - 1908
1866 - 1867
02 Jan 1862 - 03 Feb 1862
Position - Mayor of Petersham Council
1885 - 1886
1908 - 1910
Position - Mayor of Redfern Council
1891 - 1892
1882 - 1884
Position - Mayor of Rockdale City Council
2005 - 2006
Position - Mayor of St Leonards
1867 - 1883
Position - Mayor of Waverley Council
1934 - 1935
Position - Mayor of Willoughby City Council